אודותינו

נעים מאוד, אנחנו "הר הביטוח הבטוח" (מבית מתן סוכנות לביטוח) – מתמחים באיתור ביטוחים, השוואת פוליסות ביטוח והוזלת הפרמיות – עבורכם!

כבר 10 שנים שאנחנו עוסקים במתן ייעוץ בתחום הביטוח. הצוות שלנו אדיב, מקצועי ומתמחה בתחום הביטוח והפיננסים. עם הניסיון והמיומנות של הצוות שלנו, אנו יכולים לסייע לכם ולמאות מבוטחים, לחסוך בעלויות הביטוח מדי חודש בחודשו.

החזון שלנו

אנו שואפים כי כל לקוח הפונה אלינו ידע על אילו ביטוחים הוא משלם. מה הביטוחים שלו כוללים ובכלל, הוא ייהנה מחסכון בעלויות הביטוח למרות תיק הביטוחים שלו יתנו לו מענה מקיף ויעיל במינימום מחיר. אין סיבה לבלגן בתיק הביטוחים כשיש מומחים בתחום. אם אתם מרגישים שיש לכם בלגן בתיק הביטוח ואתם לא יודעים על מה אתם משלמים, איך אתם יכולים להוזיל עלויות מבלי לפגוע בביטוח עצמו, כדאי שתפנו אלינו לקבלת ייעוץ ביטוחי שימפה את הנתונים ויאפשר לכם להתחיל לחסוך בעלויות הביטוח מבלי להתפשר על רכיבי ביטוח חשובים.

חשוב לנו להדגיש כי אנו לא גובים על השירות תשלום מהמבוטח, אלא מחברת הביטוח!

השירות שלנו ידוע בנותן מענה נרחב למי שמעוניין לערוך סדר בתיק הביטוחי שלו

איתור ביטוחים

אנו מסייעים לפונים אלינו לערוך סדר בתיק הביטוחי. לא מעט אנשים לא יודעים על מה הם מבוטחים. הם משלמים מידי חודש סכומים לא מבוטלים לחברות הביטוח מבלי לדעת למה הם זכאים ואיך הם יכולים למנף את התיק הביטוחי שלהם. אנו מאתרים ביטוחים שונים, מזהים ביטוחים כפולים או יקרים מידי וכך מייעלים את התיק הביטוחי.

איתור פנסיות

מרבית אזרחי ישראל לא יודעים מה קורה עם הפנסיה שלהם. אנו מסייעים למבוטחים לאתר כספים אבודים ובכללם כספי פנסיות. כדי להגיע לתקופת הפנסיה בכבוד, חשוב להעירך לתקופת הפרישה בצורה יעילה. מתכנני הפרישה שלנו הופכים את תקופת הפנסיה לתקופה רגועה כלכלית, תודות לתכנון המקדים.

הכוונה לביטול ביטוחים כפולים

מצאנו שיש לכם ביטוחים כפולים? אנחנו נטפל בעניין! אתם לא צריכים להתנהל מול חברות הביטוח ולהתבלבל ממגוון ההצעות המפתות. המומחים שלנו יבדקו עבורכם מהו הביטוח המשתלם ביותר ואיזה ביטוח כדאי לבטל. כל הזמן חשוב לנו להנגיש מידע רלוונטי למבוטח.

ייעול התיק הביטוחי

מבוטחים רבים פונים אלינו כדי לבדוק מה קורה עם הביטוחים שלהם. הם לא יודעים באילו ביטוחים הם מבוטחים ובמקרה כזה נאתר עבורם את כל הביטוחים ונבדוק איך ניתן לייעל את התיק הביטוחי שלהם. בדקו אם עצמכם, אילו ביטוחים יש לכם? האם יש מצבים בהם אתם לא מבוטחים? האם כל הרכוש שלכם מבוטח? חשוב לעבור על כל פרט חשוב ובמידה ומתגלה הצורך בייעול התיק הביטוחי, ניתן לרכוש ביטוחים מקיפים נוספים.

הוזלת עלות הביטוח

לא מעט אנשים משלמים סכומים גבוהים לחברת הביטוח. הם לא עורכים השוואת מחירי ביטוח תקופתית וכך, גם אם מחירי הביטוח במשק משתנים, הם ממשיכים לשלם מחיר יקר כבעבר. אנו מאמינים כי בכל תיק ביטוח ניתן להוזיל את עלויות הביטוח ולהגדיל את החיסכון.

למה לפנות אלינו?

חברתינו חברת הר הביטוח מסייעת למבוטחים לייעל את התיק הביטוחי שלהם. אנחנו לא דוגלים במכירת ביטוחים לצורך מכירה. כשאנו מוכרים ביטוח חשוב לנו שהוא יהיה תואם ומשתלם לצורכי הלקוח. חשוב לנו שכל מי שפונה אלינו יקבל מענה מדויק לצרכים שלו. לקוחותינו יודעים שאצלנו לא יציעו להם ביטוחים כדי למכור להם. הכל נעשה מתוך ראיית צרכי המבוטח. לכן הנתונים מדברים בעד עצמם.

נקודות החוזק שלנו:

• אצלינו תקבלו שירות זמין לאורך כל שעות הפעילות שלנו ממיטב היועצים שלנו בתחום
• אנו מלווים את לקוחותינו גם לאחר רכישת הביטוח במקרים כמו תביעת ביטוח או חידוש פוליסה
• על השירות אנו גובים תשלום מחברת הביטוח ולא ממכם. כך שהשירות לא עולה לכם שקל!
• השירות הניתן הוא מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים בתחום. אין תחליף לוותק של שנים
• לקוחותינו מקבלים הכוונה מדויקת לפוליסות המתאימות ביותר עבורם מבחינה מקצועית

אתם לא רוצים לגלות ששילמתם סכומי כסף גבוהים על ביטוחים שניתן להוזיל באמצעות עריכת השוואת ביטוחים שיכלנו לעשות עבורכם ולהוזיל עבורכם את המחיר כבר לפני תקופה ארוכה. אל תבזבזו זמן. חבל על כל חודש שעובר בו אתם משלמים סכומי כסף גבוהים. מגיע לכם להנות מסדר בתיק הביטוחי. אנו בחברת הר הביטוח הבטוח נשמח לתת לכם מענה יעיל ומקצועי.