3 לקוחות שהצליחו להוזיל את הפוליסות שלהם בזכות הר הביטוח הבטוח!

מה הייתם עושים עם 12,000 ש"ח מיותרים – מחדשים את הדירה? נוסעים לחופשה בקריביים? מתחילים לימודי מקצוע? תאמינו או לא, אבל רבים מאיתנו משקיעים מיד חודש עשרות, מאות ואף אלפי שקלים בביטוחים שונים שחלקם מיותרים, חלקם כפולים וחלקם בלתי רלוונטיים או ניתנים להוזלה בקלות, לא חבל?! חברת הר הביטוח הבטוח מציפה את סיפוריהם של 3 לקוחות שהוזילו את הפוליסה שלהם משמעותית וחסכו עשרות ואף מאות שקלים מדי חודש באמצעות ייעוץ מקצועי. ששש… אל תפריעו להם, הם משפצים עכשיו את המטבח…

 

גילתה ששילמה כפול על ביטוח בריאות וחסכה למעלה מ-100 ש"ח מדי חודש

ת.פ. היא מתכנתת בת 28, נשואה ואמא לשני ילדים. כאדם הרואה בביטוח בריאות מוצר הכרחי, היא שילמה מדי חודש פרמיה גבוהה לחבילה משפחתית של ביטוח בריאות של חברת הפניקס. במקביל, הוצע לה מטעם מקום העבודה ביטוח בריאות מוזל מאוד עבורה ועבור הילדים בעלות של כמה עשרות שקלים. במשך תקופה ארוכה הפרישה ת.פ תשלומים לשני הביטוחים במטרה לממן ניתוח יקר אותו צפוי היה אחד הילדים לעבור לקראת גיל 9.

"הרגשתי שאני יכולה להעביר קורסים להתנהלות כלכלית נבונה" כך משתפת ת.פ. "בעלי ואני עובדים, מרוויחים היטב ועם זאת לא מבזבזים את הכסף ומשקיעים אותו באפיקי ביטוח שיספקו לנו כיסוי מלא כשנצטרך מימון לניתוח בחו"ל".

ת.פ. נחשפה לשירות הר הביטוח הבטוח דרך פוסט שפרסמה החברה בו התריעה על תשלום כפל ביטוחים. רק אז נפל לה האסימון שייתכן וההשקעה ה"נבונה" שלה היא למעשה מיותרת. אז היא עדיין קיוותה שביטוח הבריאות הכפול יקנה לה זכויות מוגדלות במקרה הצורך.

נציג השירות שעמו יצרה קשר, בחן את פרטי הפוליסות השונות וחזר אליה עם תשובה מהירה. לפיו, ביטוח הבריאות שהיא אמנם משלמת עליו סכום נמוך באופן יחסי – אינו מציע לה כל הטבה נוסף על חבילת הביטוח המשפחתית מטעם הפניקס. כך שבכל חודש היא בעצם לוקחת עשרות שקלים ותורמת אותם לחברת הביטוח.

עדיף מאוחר מאשר אף פעם

"זה היה רגע של תסכול", מספרת ת.פ. "פתאום נוכחתי לדעת שהפרשתי סכומי כסף לחינם ללא שתהיה להם כל השפעה על הגדלת הפיצויים במקרה של מימון ניתוח או כל שירות רפואי אחר", אולם", היא ממשיכה, "כפי שיעץ לי הסוכן של הר הביטוח הבטוח, פניתי מיד לביטול ביטוח הבריאות המיותר ובעצם הפעולה הזו הפסקתי את בזבוז הכסף החודשי".

נוסף על ביטול הכפל הביטוחי נעזרה ת.פ. גם בהוזלת הפרמיה הקיימת בחברת הפניקס בהתאמה מדויקת יותר לצורך שלה כמבוטחת. כיום, היא משלמת על פוליסה זולה יותר ומכוסה ביטוחית לקראת הניתוח אותו צפוי בנה לעבור בעוד 3 שנים.

 

הפריש מדי חודש לקצבה לילדים שלא היו לו –  סיפורו של נ.מ

נ.מ. הוא רווק בן 55 התגורר באזור הצפון ועוסק בטכנאות רכב. כבעל עסק עצמאי הבין נ.מ. את חשיבות ההפרשות הפנסיוניות שנועדו לבטח אותו ולהכין לו פרנסה לשנים בהן לא יוכל לעסוק בעבודה פיזית מאומצת. חברים המליצו נ.מ. להיכנס לאתר הר הביטוח על מנת לבדוק האם קיימים ביטוחים שהוא משלם עליהם מבלי ידיעתו וכן האם הוא משלם כפל ביטוחי. בפועל, נ.מ. נכנס לאתר הר הביטוח אבל לא השיג מידע מדויק בנוגע למצב הביטוחי שלו. בשלב זה הוא פנה לחברת 'הר הביטוח הבטוח' כדי שיסייעו לו בבדיקת נתוני הביטוחים שלו.

בבדיקה שערך מומחה מטעם הר הביטוח הבטוח התברר שנ.מ. מבוטח בביטוח בריאות וכן שהוא מפריש מדי חודש סכום גבוה לקופת גמל במטרה לחסוך לשנות הפנסיה. עד כאן נשמע כמו השקעה משתלמת. אולם, כשבחן סוכן הביטוח את תנאי הפוליסה עליה שילם נ.מ. מדי חודש, התחוור לו שמיודענו משלם על רכיב פנסיוני עבור פנסיית שארים. במקרה שלו, מדובר בהשקעה לחינם כיוון שאין לו אישה וילדים להם הוא רוצה לדאוג לאחר מותו.

כאן יעץ לו הסוכן לבחור במסלול פנסיוני שאינו כולל רכיב שארים ובכך להגדיל את גובה הקצבה החודשית שתתקבל כשיגיע לגיל הפרישה.

נ.מ. אמנם לא הקטין את ההפרשות החודשיות לקופת הגמל, אולם התאמת המסלול הנכון עבורו אפשרה לו ליהנות בהגיעו לגיל הפנסיה מקצבה חודשית מוגדלת ללא הגדלת הפוליסה וזאת הודות לבדיקה קלה ופשוטה בעזרת מחלקת הייעוץ המקצועי של חברת הר הביטוח הבטוח.

 

השלים את הביטוח החסר ונהנה מביטוח חיים בכיסוי גבוה

ק.ח., רואה חשבון בן 35 ואב ל-5 ילדים סבר כי חלק מאחריותו לדאוג לילדיו כולל רכישת ביטוח חיים. הוא פנה לסוכן ביטוח ובנה אתו פוליסה מקצועית כך שבבוא העת כשילך לעולמו, יוכלו ילדיו לקבל קצבה חודשית בסכום המשקף את גובה משכורתו העכשווית. לאחר שחתם על הפוליסה הרגיש ק.ח. שהוא יכול לישון בנחת מבלי לדאוג מהעתיד הכלכלי של ילדיו.

עם השנים, התקדם ק.ח. בעבודתו ופתח קריירה בניהול משרד רואי חשבון מצליח, באופן טבעי משכורתו טיפסה והוא ומשפחתו נהנו מרמת חיים גבוהה אולם הוא לא חשב כי יש צורך לעדכן את סוכן הביטוח בשינויים שחלו בגובה המשכורת שלו.

לאחר שחבר המליץ לו לפנות לחברת הר הביטוח הבטוח לצורך בדיקת ביטוחים, יצר ק.ח. קשר עם החברה וזאת תיווכה לו מומחה לבדיקת ביטוחי חיים. בבדיקה שנערכה התגלה כי אין כל הלימה בין גובה המשכורת החודשית של המבוטח לבין סכום הפוליסה. כאן ביצע סוכן הביטוח עדכון של פרטי המבוטח והגיש בקשה להעלאת סכום הפוליסה. ק.ח. התבקש למלא הצהרת בריאות ולעבור בדיקה רפואית ולאחר מכן אושרו לו השינויים בפוליסה.

כעת, אם חלילה ילך ק.ח. לעולמו, יוכלו ילדיו ליהנות מקצבה חודשית גבוהה ולא יצטרכו לרדת מרמת החיים אליה הורגלו נוסף על הקושי שבאובדן אביהם.

 

כמה מילים על חברת הר הביטוח הבטוח

חברת 'הר הביטוח הבטוח' היא חברה העוסקת במתן שירותי ייעוץ בתחום הביטוחים. השירות ניתן על ידי מומחים בתחום הפיננסים והביטוח מתוך מודעות ליכולת שלהם לסייע למבוטחים רבים למנוע כפל ביטוחי, להשלים ביטוח חסר ולהוזיל את עלויות הפוליסה שלהם. החברה מאתרת ביטוחים ופנסיות, מסייעת בביטול כפל ביטוחים, מייעלת תיקים ביטוחיים ומוזילה את עלויות הביטוח. כחברה, היא אינה מעוניינת למכור לשם רווח בלבד אלא שואפת שכל מבוטח יחזיק במעטפת ביטוח שמתאימה לו ומדויקת לצרכיו.

לקוחות שהצליחו להוזיל את הפוליסות שלהם בזכות הר הביטוח הבטוח!
לקוחות שהצליחו להוזיל את הפוליסות שלהם בזכות הר הביטוח הבטוח!

 

לסיכום, איך ניתן להוזיל את עלויות הפוליסה שלי?

ראשית, מומלץ להיכנס לאתר הר הביטוח הבטוח ולאתר את הפוליסות הקיימות. בשלב השני יש לפנות לחברת הביטוח ולבדוק את תנאי הפוליסה הקיימת והאם ניתן להוזיל עלויות באמצעות התאמה מדויקת יותר לצרכיכם. את הדרך הזאת ניתן לעשות באופן עצמאי כיוון שאתר הר הביטוח ושירות הלקוחות של חברות הביטוח זמינים לכל אחד. עם זאת, ברבים מהמקרים ההמלצה היא לפנות לחברת ייעוץ ביטוחי מקצועית שתבצע את הבדיקה בצורה יסודית ותתאים לכם פוליסה בכיסוי גבוה יותר ובמחיר נמוך יותר.

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
איתור ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מעניק כיסוי ביטוחי לתכולת המבנה המבוטח. ביטוח זה מגן על בעל התכולה מפני נזקים כספיים כבדים לתכולת דירתו. הפעם החלטנו לרכז כאן מידע

קרא עוד »
איתור ביטוח השתלות

ביטוח השתלות הוא ביטוח המכסה עלויות השתלת איבר בארץ או בחו"ל. כולנו יודעים עד כמה מדובר בביטוח מציל חיים… כדי לאתר את הביטוח שיש לכם,

קרא עוד »
איתור ביטוח עסק

ביטוח עסק הוא ביטוח לא מוגדר מבחינת מרכיביו – הוא יכול לכלול מספר ביטוחים שונים כשהמשותף ביניהם הוא העסק אותו הם מבטחים. זה יכול להיות

קרא עוד »