השוואת מחירי ביטוח חיים 2024!

ביטוח חיים נועד להבטיח את יציבות כלכלת המשפחה גם במקרה שבו ההורה המפרנס הלך לעולמו. ביטוח חיים מזכה את משפחת הנפטר/ת במענק כספי לפי סכום הפוליסה עליה שילמו. מענק זה מסייע למשפחה בשיקום לאחר אובדן יקירם לצד מימון המחיה השוטפת ואירועים מיוחדים. השקעה בביטוח חיים מאפשרת לראש משפחה לחיות בשקט נפשי בידיעה כי גם אם חלילה יעזוב את העולם – יוכלו בני משפחתו להתקיים בכבוד. כאן במאמר: השוואה מחירי ביטוח חיים נכון לשנת 2024 ומידע חשוב נוסף בנוגע לתנאי הפוליסות השונות. זה הזמן לבדוק כמה אתם משלמים ביחס לשוק ולהוזיל את מחיר ביטוח החיים שלכם!

 

כמה אתם משלמים היום על הפוליסה שלכם?

רגע לפני שאנחנו צוללים לנתוני ההשוואה המדויקים חשוב שתדעו כי קיימים מסלולי ביטוח חיים המאפשרים קבלת הנחה המוזילה את הפוליסה בעשרות אחוזים בשנים הראשונות. אם יש לכם ביטוח חיים שנרכש לפני שנת 2019, מומלץ לכם לבדוק מחירי פוליסות חדשות כדי לדעת אם אתם לא משלמים יותר בפער משמעותי.

למידע נוסף אודות בדיקת ביטוחים, לחצו כאן >>>

 

השוואת ביטוחי חיים לפי תוכניות הביטוח של החברות השונות

ביטוח חיים מגן 1 – הראל

ביטוח חיים של חברת הראל מאפשר לכל לקוח לבחור בהתאמה אישית את סכום פוליסה. סכום הביטוח מועבר למוטבים בצורה חד פעמית במקרה של פטירת העמית.

כמה עולה ביטוח חיים של הראל?

עלות ביטוח חיים בסיסית מתחילה ב-45.5 שקלים בלבד. הסכום משתנה מדי שנה בהתאם לגיל המבוטח עד גיל 75.

מה תקופת הביטוח?

ניתן להיכנס לביטוח החל מגיל 20 ועד לגיל 70. תוקף הביטוח פג בגיל 75 בביטוח עצמאי ובהרחבת ביטוח אחר.

מידע חשוב נוסף

במקרה של מחלה סופנית ניתן לקנות הרחבה להקדמת תשלום. בנוסף, ייתכן והמבוטח יידרש לבצע בדיקה רפואית כדי לבדוק את בריאותו הגופנית.

 

ביטוח חיים ריסק 1 – הפניקס

ביטוח זה ניתן לרכישה כביטוח נפרד או כהרחבה נוספת בפוליסת ביטוח חיים במסגרת ביטוח מנהלים או ביטוח לעצמאים. ביטוח ריסק 1 של הפניקס מאפשר לכל מבוטח לקבוע בעצמו את סכום הביטוח ובכך להתאים את סכום הפיצוי במקרה מוות לגובה השכר החודשי של המפרנס העיקרי במשפחה.

כמה עולה ביטוח ריסק 1 של הפניקס?

עלות ביטוח בסיסי מתחילה ב-42 ש"ח בלבד בכל חודש כארש הפרמיה משתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח בסכום קבוע בהצמדה למדד.

מהי תקופת הביטוח?

תקופת הביטוח היא עד גיל 75 כאשר ניתן להיכנס כמבוטח בתוכנית זו עד גיל 70.

מידע חשוב נוסף 

קיימת אפשרות לרכישת הרחבות או רכישה של חבילה משולבת הכוללת ביטוח ריסק אחד בנוסף לביטוח מחלות קשות. במסלול זה אפשרות לבחירה במספר סכומים מסוימים לפיצויים. במקרה של התאבדות – חברת הביטוח פטורה מתשלום פיצוי במהלך השנה הראשונה לרכישת הפוליסה או לחידושה. עוד יש לדעת כי ייתכן וכדי להצטרף במבוטח בביטוח זה יידרש המבוטח לבצע בדיקה רפואית מטעם חברת הביטוח.

 

ביטוח חיים דרור 1 – איילון

ביטוח חיים איילון מעניק למוטבי הביטוח סכום חד פעמי במקרה של פטירת העמית. ביטוח זה ניתן לרכישה כביטוח חיים נפרד או כהרחבה למוצר ביטוחי אחר.

כמה עולה ביטוח חיים של חברת איילון?

עלות ביטוח חיים בסיסי של חברת איילון מתחיל ב-36 ש"ח לחודש. מחיר הפרמיה משתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח.

האם ישנה אפשרות לשינויים והרחבות?

ניתן להרחיב ולשנות את סכום הפוליסה עד להכפלה ללא צורך בהצהרת בריאות בהתאם לעדכון הסטטוס המשפחתי כגון: לקראת חתונה או בהתרחבות המשפחה.

מידע חשוב נוסף

ביטוח חיים דרור 1 מתאים גם כפוליסת ביטוח חיים למשכנתא. בנוסף, ביטוח חיים זה אינו תקף במקרה של מוות כתוצאה מהתאבדות בתוך השנה הראשונה לרכישת הביטוח או לחידושו.

 

ביטוח חיים אור 1 – מגדל

ביטוח חיים אור 1 של מגדל מעניק למוטבי הביטוח סכום חד פעמי כפיצוי לאחר מות המבוטח. יש לדעת פוליסה זו לא כוללת תוכנית חיסכון וערך מסולק. ניתן לרכוש ביטוח זה כביטוח עצמאי או כהרחבה לביטוח פנסיוני.

כמה עולה ביטוח חיים אור 1 מגדל?

עלות הביטוח הבסיסי מתחילה ב-39 ש"ח לחודש. הפרמיה משתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח. גם כאן לא ישולם פיצוי במקרה של התאבדות במהלך השנה הראשונה לרכישת הפוליסה.

מהי תקופת הביטוח?

גיל הכניסה הוא עד גיל 65. תוקף הביטוח הוא עד גיל: 65, 67, 70 או 75 לפי הגדרת המבוטח. במידה והביטוח נרכש ככיסוי משלים לפוליסה אחרת – תוקף ביטוח החיים לא יהיה גבוה יותר מתוקף הפוליסה הבסיסית.

מידע חשוב נוסף

במקום לרכוש ביטוח בפרמיה המשתנה מדי שנה ניתן לרכוש ביטוח במסלול בו הפרמיה משתנה אחת ל-5 שנים ביטוח זה מכונה אור 5. אופציה נוספת היא רכישת ביטוח חיים "ריסק משולב" בו הפרמיה משתנה בשנות הביטוח הראשונות ואח"כ נשארת קבועה לאורך השנים.

 

ביטוח חיים ספיר 1 – כלל

ביטוח זה מועבר כתשלום חד פעמי למוטבים במות המבוטח. ספיר 1 ניתן לרכישה כביטוח חיים בלבד ללא רכיב של חיסכון. ביטוח זה יכול להוות ביטוח יסוד או כיסוי מורחב לפוליסה אחרת כגון ביטוח לעצמאים או ביטוח מנהלים.

כמה עולה ביטוח ספיר 1 של חברת כלל?

מחיר של פוליסה בסיסית מתחיל בעלות של 53.65 ש"ח לחודש. מחיר הפרמיה משתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח.

מהי תקופת הביטוח?

עד גיל 75.

מידע חשוב נוסף

למי שמעוניין בביטוח חיים הכולל רכיב של חיסכון מומלץ לבחור בחברה אחרת משום שפוליסה זו מבטחת רק במקרה של מות המבוטח ואינה כוללת אפשרות של חיסכון. נוסף על כך, ייתכן ותידרש בדיקה רפואית מטעם חברת הביטוח כדי לקבוע את מחיר הפוליסה ולאשר את הרכישה.

 

לפי מה נקבעת עלות הפרמיה החודשית בביטוח חיים?

קיימים מספר גורמים המשפיעים על עלות פרמיית ביטוח חיים חודשית:

  • גיל – ככל שהגיל עולה מחיר הפרמיה עולה אף הוא ביחס ישיר.
  • היסטוריה רפואית – חברת הביטוח תבחן את בריאות המבוטח ולפי ההיסטוריה הרפואית שלו תיקבע עלות הפרמיה כאשר בעלי סיכון בריאותי יצטרכו לשלם יותר בהתאם לבעיה הרפואית ממנה הם סובלים או סבלו בעבר.
  • עישון – אנשים מעשנים נדרשים לשלם יותר על ביטוח חיים בהתאם לסיכון הבריאותי הכרוך בעישון.
  • אורח חיים – אנשים העוסקים במקצועות מסוכנים או נחשפים לאתגרים מסכני חיים במהלך חייהם – נדרשים לשלם יותר עבור ביטוח חיים.
  • מגדר – נשים תשלמנה פחות על פרמיית ביטוח חיים בהתאם לתוחלת החיים הארוכה יותר כפי שנבדק מחקרית.
  • זהות חברת הביטוח – לכל חברת ביטוח תעריף שונה על מוצרים דומים. לכן מומלץ לבצע השוואה בין ביטוחים של חברות מקבילות.

גורמים אלו משמשים אינדיקציה לחברת הביטוח בהערכת רמת הסיכון הכרוכה בביטוח אדם ולפיהם החברה מגדירה את עלות הפרמיה.

השוואת מחירי ביטוח חיים 2024!
השוואת מחירי ביטוח חיים 2024!

 

לסיכום

ביטוח חיים מהווה אמצעי לגידור הסיכון הכלכלי הכרוך בפטירת המפרנס העיקרי במשפחה. בבחירת חברה מבטחת חשוב לבדוק את תנאי הכניסה לפוליסה, אפשרות ההרחבה לפוליסה קיימת ועלות הפוליסה בהתאם לגיל המבוטח ומצבו הרפואי. חברת הר הביטוח הבטוח מעניקה ייעוץ ביטוחי מקצועי להתאמת ביטוחי חיים ברמת הכיסוי הגבוהה ביורת ובעלות הנמוכה ביותר. להתאמת מוצר ביטוחי משתלם צרו קשר עכשיו: 051-550-2037

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
איתור ביטוח דירה

כדי לאתר ביטוח דירה איכותי חשוב להתייחס למספר מרכיבים: סוגי הכיסויים הרלוונטיים, מחיר הפוליסה, זהות חברת הביטוח והתאמה מקסימלית לצרכיכם כמבוטחים. מבוטחים רבים עלולים לשלם

קרא עוד »