היתרונות של שימוש בהר הביטוח הבטוח לאיתור פוליסות ביטוח

אם בעבר כדי למצוא פוליסות ביטוח היה על בעל הביטוח לפנות לחברות הביטוח בבקשה לקבל מידע על פוליסות הביטוח הרשמות על שמו, הרי שהיום תודות לאתר הר הביטוח ניתן לקבל את המידע הביטוחי בצורה מרוכזת ונוחה. הר הביטוח הבטוח מנגיש את המידע הניתן באתר ולא פלא שתודות לו מבוטחים רבים מוצאים את עצמם חוסכים מאות שקלים בביטוח שלהם. ריכזנו כאן מידע על היתרונות של שימוש בהר הביטוח בטוח לאיתור פוליסות ביטוח. על כל שאלה נוספת בנושא אתם מוזמנים לכתוב לנו. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

מה זה אתר הר הביטוח?

אתר הר הביטוח הוא אתר אינטרנט בו מרוכז המידע העיקרי על הביטוחים שלא כוללים מרכיב חיסכון והוא משמש מעין מנוע חיפוש לאיתור מידע ביטוחי. האתר הוקם על ידי משרד האוצר במטרה להנגיש לציבור המבוטחים בישראל את המידע על הביטוחים שהם משלמים עליהם מידי חודש. האתר הוקם לאחר שהצטברו תלונות רבות על העניין, מעל חמישים אחז מציבור המבוטחים בישראל משלם על ביטוחים כפולים, מעל שבעים אחוז מהציבור לא יודע מה הביטוחים שהוא משלם עליהם כוללים וכך, כל עוד ואין מודעות מפותחת בנושא, אנשים ממשיכים לשלם יקר מבלי לדעת על כך אפילו. האתר הוקם במטרה להנגיש לציבור את המידע הביטוחי וכך, כשהמידע מונגש, קל יותר להתעדכן בו ולערוך שינויים לייעול התיק הביטוחי.

>>> השאירו פרטים ונציג של הר הביטוח הבטוח יעשה לכם סדר בביטוחים! <<<

 

על אילו ביטוחים ניתן לקבל מידע באמצעות הר הביטוח?

הביטוחים הפנסיוניים לא יופיעו באתר הר הביטוח – עליהם תצטרכו לחפש מידע באתר הר הכסף או המסלקה הפנסיונית. קראו עוד על איתור ביטוחים פנסיונים כאן. אז על מה כן ניתן לקבל מידע באתר?

 • ביטוח חיים למקרה מוות עם או בלי חיסכון – בביטוח זה המבוטח קובע מוטבים שיקבלו את כספי הביטוח לאחר פטירתו. כך הוא מגן על בני ביתו מפני התמוטטות כלכלית במקרה של מוות. ביטוחי חיים מסוימים כוללים מרכיבי חיסכון בהם המבוטח עצמו יכול לפדות חלק מסכום הביטוח בהגיעו לגיל מסוים. פעמים רבות ביטוחים כאלו הם חלק מביטוחים פנסיוניים כמו ביטוח פנסיית מנהלים ואז המידע עליו לא יופיע באתר.
 • איתור ביטוח בריאות – כיסוי ביטוחי למימון עלויות טיפולים רפואיים שמחוץ לסל הבריאות או שהם לא במימון מספק. מגוון הכיסויים רחב: כיסוי בעת גילוי מחלה קשה, כיסוי המממן טיפולי שיניים ועוד.
 • ביטוח דירה – ביטוח דירה כולל שני כיסויים על פי רוב: ביטוח מבנה הדירה לצד ביטוח התכולה. ביטוח זה מגן על המבנה מפני נזקים אפשריים ובמקרה בו המבנה או התכולה ניזוקו, המבוטח יוכל לקבל את מימון תיקון הנזק מחברת הביטוח.
 • ביטוח עסק – פוליסת ביטוח המבטחת את בעל העסק ועונה לצרכים העסקיים שלו. זה יכול להיות ביטוח הכולל ביטוח מבנה, ביטוח למלאי הסחורה בו העסק מחזיק ועוד.
 • ביטוח רכב – ביטוח רכב מגיע ב-3 דרגות.
·                     ביטוח רכב חובה מדובר בביטוח בסיסי בו הכיסוי הביטוחי הוא לנזקי גוף. והוא חובה על פי חוק
·                     ביטוח רכב צד ג' ביטוח המכסה פיצויים לנזקים שאירעו לגורם שלישי
·                     ביטוח רכב מקיף ביטוח זה כולל מגוון רחב של כיסויים ולאמיתו של דבר הוא הביטוח המומלץ

 

היתרונות של שימוש בהר הביטוח בטוח לאיתור פוליסות ביטוח

 1. חינם ופשוט: השימוש באתר הר הביטוח הבטוח הוא חינמי, קל ומונגש. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו, להזין נתונים אישיים לאימות הנתונים. לאחר הכניסה לאזור האישי תוכלו לבחור בשירות בו אתם מעוניינים. בכדי לאתר פוליסות ביטוח הקישו על "חיפוש ביטוחים על שמי" המערכת תפיק לכם דו"ח המרכז את כל הביטוחים הרשומים על שימכם כפי שהם מופיעים במערכת. את הדו"ח תוכלו לייצא ולשלוח לעצמכם למייל האישי או לכל כתובת אחרת.
 2. כיסוי מירבי של ההיסטוריה הביטוחית :לאחר קבלת הדו"ח הביטוחי תוכלו לעיין בו ולקבל את תמונת המצב של הביטוחים שלכם. חשוב לציין שאמנם מדובר במערכת מפותחת, אך היא לא תמיד מצליחה להקיף את כל המידע. זה יכול להיות בגלל חברות דיווח שלא מדווחות למערכת את הנתונים (במעמד רכישת הביטוח אם הלקוח חותם על הסכמה לאי העברת דיווח, חברת הביטוח פטורה מדיווח, אל תאשרו דבר כזה) או כל בעיה טכנית אחרת.  לכן, לצד איתור הביטוחים באמצעות אתר הר הביטוח, כדאי לבדוק את מצב הביטוחים ואולי לפנות לחברות הביטוח באופן ישיר במיוחד אם אתם זוכרים שאמור להיות לכם ביטוח שלא מופיע בדו"ח.
 3. מיפוי וייעול הפרמיות שלכם: בסופו של דבר היחס אל דו"ח הר הביטוח הוא כאל עוד "קיצור דרך" שמקל אמנם על תהליך החיפוש, אך גם לאחריו נדרשת עבודת סינון ובירור. גם אחרי שיש דו"ח מרוכז, צריך לבדוק מה משמעות כל סעיף, איזה ביטוח הוא עדיין רלוונטי, מה נחשב ליקר ביחס למחיר הפוליסה בשוק ואיך ניתן לייעל את התיק הביטוחי. כדי להצליח בביצוע ה"סינון", יש צורך בעין מקצועית ומיומנת. לא כל מי שיודע לאתר את כל הביטוחים שלו ולהיכנס לאתר הר הביטוח, יצליח לקלוט את המידע המתקבל מהדו"ח.כאן אתר הר הביטוח הבטוח מביא בשורה: הוא ממפה את כל הנתונים, של הביטוחים הקיימים ושל הצרכים הקיימים של המבוטח וכך צוות הר הביטוח הבטוח מציע למבוטח את האופציות העדיפות לייעול התיק הביטוחי.
 4. אנחנו דואגים להכל: המבוטח לא צריך להיכנס לאתר הר הביטוח ולהנפיק את הדו"ח, יש מי שיעשה לו את העבודה ויגיד לו מהם הביטוחים המצריכים שינוי… מבין היתרונות של שימוש בהר הביטוח בטוח לאיתור פוליסות ביטוח, זה היתרון המרכזי.
 5. הכל ללא עלות: כאמור, כל זה ניתן ללא כל עלות מצד המבוטח. כך שהוא יכול להוזיל את מחיר הפוליסה שלו ולהתאים אותה לצרכיו, מבלי להוציא על כך שקל אחד נוסף.

 

>>> השאירו פרטים ונציג של הר הביטוח הבטוח יעשה לכם סדר בביטוחים! <<<

 

למה לאתר פוליסות ביטוח?

באמצעות איתור פוליסות ביטוח ניתן לייעל את התיק הביטוחי ולגלות בו נתונים המצריכים שינוי:

 • כפל ביטוחים – מעל חמישים אחוז מהאוכלוסייה היא בעלת ביטוחים כפולים. מבוטחים שמשלמים על אותו סוג ביטוח מספר פעמים. במקרה כזה הם לא יקבלו פיצויים גבוהים יותר בעת מימוש הביטוח וחבל.
 • ביטוחים יקרים ולא רלוונטיים – התחרות בענף הביטוח מתפתחת ללא הרף וכך חברות הביטוח מבדלות את עצמן מיתר המתחרות, זה יכול להיות מחיר זול / שירות טוב / הרחבות כיסוי ועוד. מבוטח חכם ידע לבדוק אחת לתקופה את תנאי הביטוח שלו ולהשוות אותם לביטוחים המוצעים בשוק בכדי לייעל את התיק הביטוחי ולהתאים אותו לצרכיו ככל הניתן. במקרים מסוימים מבוטחים ממשיכים לשלם על ביטוח שהם לא צריכים. זה יכול להיות ביטוח דירה על דירה שכבר נמכרה וכדומה.
 • חסר ביטוחי – לפעמים המבוטח חושב שהביטוח שיש לו אמור לכסות מקרים מסוימים את בזמן אמת הוא מגלה כי אמנם יש לו ביטוח שנותן כיסוי דומה, אך המקרה הספציפי הוחרג או לא כלול בביטוח הרשום על שמו. מצב של חסר ביטוחי עלול לגרום לנזק כלכלי כבד וכדי למנוע אותו חייבים לבדוק היטב את הפוליסות הקיימות ולהתאים אותן לצרכים הקיימים.
היתרונות של שימוש בהר הביטוח בטוח לאיתור פוליסות ביטוח
היתרונות של שימוש בהר הביטוח בטוח לאיתור פוליסות ביטוח

 

לסיכום – בחרו בהר הביטוח הבטוח

צוות הר הביטוח הבטוח מצליח להנגיש את המידע הביטוח שלכם – בחינם ובתוספת מידע מקצועי וליווי פרטני לייעול התיק הביטוחי.

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
ביטוח מבנה

הדירה שלנו היא מקור יציבות בחיינו, חשוב מאוד להיות מוגנים למקרה של נזק או פגיעה בדירה כתוצאה משריפה, שיטפון, רעידת אדמה או הצפה. ביטוח מבנה

קרא עוד »
ביטוח נזקי צנרת

אף אחד אינו מוכן ליום פקודה שבו הצנרת קוראת אותו לסדר ומספקת סימנים 'דקורטיביים' על הקירות, ריח של טחב או פיצוץ רציני שלא מותיר הרבה

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה

רכבי יוקרה הם רכבים שמחירם עולה על 300,000 ש"ח. בעוד מחיר של מכונית סטנדרטית נע בין 120 אלף ש"ח ל-150 אלף ש"ח, רכב יוקרה מהניילונים

קרא עוד »
ביטוח חיות מחמד 

חשבתם פעם מה תעשו במקרה של פציעת הכלב או החתול שלכם? תאונה, אלרגיה או כל מצב רפואי מורכב אחר עלולים לתקוף את חיית המחמד שלכם

קרא עוד »