ביטוח חיות מחמד 

חשבתם פעם מה תעשו במקרה של פציעת הכלב או החתול שלכם? תאונה, אלרגיה או כל מצב רפואי מורכב אחר עלולים לתקוף את חיית המחמד שלכם ולדרוש מכם מימון של טיפולים יקרים ביותר ושירות וטרינרי מתקדם כדי לדאוג לחברים הכי טובים. ביטוח חיות מחמד מכסה סוגי טיפולים שונים הכרוכים בגידול של חיית מחמד ומאפשר לכם לקבל מימון מלא בקרות אירוע ביטוחי. אז מה מכסה ביטוח חיות מחמד ואיך מאתרים ביטוח חיות מחמד משתלם? תשובות בפנים.

ביטוח חיות מחמד האם זה חובה?

כל מי שמגדל חתול, כלב או כל בעל חיים אחר, יודע שהם חלק אינטגרלי מהמשפחה. כמו כל בן משפחה, גם הם זקוקים לטיפולים רפואיים שונים עקב מחלה תאונה או פציעה, ולא, אין סיכוי שתזניחו אותם ברגעים הקשים שלהם ותמנעו מהם טיפולים משפרי איכות חיים או אף מצילי חיים רק משום שעלות הטיפול גובהה מאוד.

עם זאת, חשוב להבין כי טיפולים רפואיים בבעלי חיים לעיתים יקרים מאוד ועלולים לדרוש מכם הוצאת סכומי כסף גבוהים במיוחד עבור אבחונים, חוות דעת מקצועיות, בדיקות, צילומים, טיפולים מיוחדים, אשפוזים, ניתוחים ותרופות. אנו מאמינים כי לא תרצו לעמוד בצומת המורכבת הזו של החלטה האם להעניק לחבר הכי טוב שלכם טיפול חיוני או לא בעקבות המחיר היקר שייגבה מכם.

ביטוח לחיות מחמד מהווה עבורכם מענה מדויק שמאפשר לכם לשלם סכום סמלי מדי חודש ולהיות רגועים שאתם עושים את הטוב ביותר עבור היקרים לכם. אנו מקווים מאוד שלא תצטרכו להפעיל אותו, אולם במקרה הצורך, תוכלו לממן לכלב או לחתול את הטיפול הרפואי האיכותי ביותר ולקבל פיצויים מחברת הביטוח.

מה מכסה פוליסת ביטוח חיות מחמד?

להלן ביטוחי חיות מחמד של חברות הביטוח השונות והיקף הכיסוי אותו הן מציעות:

פוליסת ביטוח חיות מחמד של הפניקס – Best Friend

היקף הכיסוי:

 • החזר כספי עבור בדיקות מעבדה וטיפולים רפואיים

 • החזר כספי על תרופות

 • החזר כספי על אשפוזים

 • פיצוי של עד 700 אלף ש"ח בביטוח צד ג'

יתרונות:

באפשרותכם לבחור וטרינר ללא הגבלה, ליהנות מהשתתפות של 250 ש"ח בטיפולים שונים ולהתחיל את הביטוח כבר מגיל 4 שבועות.

חסרונות:

קיימים כלבים מגזעים שונים אותם לא ניתן לבטח במסגרת ביטוח חיות מחמד של הפניקס, בנוסף, עלות הביטוח נחשבת לגבוהה יחסית לביטוחים של חברות ביטוח אחרות.

פוליסת ביטוח חיות מחמד של ליברה BFF

היקף הכיסוי:

 • החזר על אשפוזים

 • טיפולי חירום

 • בדיקות מעבדה

 • בדיקות הדמיה

 • גידולים ומחלות

 • בעיות עיכול

 • אורתופדיה

 • פציעות 

 • תאונות

 • ניתוחים

יתרונות:

ביכולתכם לבחור שירות וטרינרי ללא הגבלה. הכיסוי כולל כלבים מכל הגזעים וגבה הכיסוי אינו מחולק לקטגוריות. ניתן לבחור בהשתתפות עצמית של 250 ש"ח ולהנות מהחזר מיידי בהתאם לדיווח אונליין מהיר ונוח. עלות הביטוח באופן חודשי נעה בין 72-114 ש"ח בהתאם להיקף הביטוח.

חסרונות:

החברה אינה מבטחת כלבים מגזעים הנחשבים מסוכנים בביטוח צד ג'. במסגרת הביטוח לא ניתן לבטח כלבים מגיל 8 ומעלה, טיפולי שיניים, מצבים רפואיים קיימים, הריון ולידה, טיפולים שגרתיים וטיפולים התנהגותיים. בנוסף, הביטוח אינו מכסה טיפולים בדרכי הנשימה, בעיות עיניים ובעיות עור בכלבים מסוגים שונים.

ביטוח לחיות מחמד חיותא

היקף הכיסוי:

 • תאונות

 • פציעות

 • מחלות

 • טיפולי סרטן

 • ניתוחים

 • מצבים כרוניים

 • צילומים

 • בדיקות מעבדה

 • בדיקות דם

 • טיפולי חירום

יתרונות

אפשרות לבחירת וטרינר ללא הגבלה, אפשרות לבחירת גובה ההשתתפות העצמית בפוליסה, עלות חודשית של 64 ש"ח (ייתכנו שינוים בהתאם להיקף הפוליסה) בנוסף, גובה הכיסוי אינו מחולק לקטגוריות.

חסרונות

הביטוח אינו מכסה הריון, לידה וכן טיפולים ותרופות הקושרים בבעיות התנהגותיות. בנוסף, לא ניתן לבטח כלבים מגיל 8 ומעלה.

ביטוח לחיות מחמד מרפאט

היקף הכיסוי:

 • תאונות

 •  מחלות

 • ביקורי דגרה במרפאות

יתרונות

כיסוי לכל סוגי גזעי הכלבים, חיסונים וטיפולים שגרתיים וכן אפשרות לבחירת מסלול עם/בלי השתתפות עצמית. בנוסף, הביטוח אינו מצריך תביעות ותהליך בירוקרטי לקבלת החזר.

חסרונות

אין ביכולתכם לבחור את הוטרינר המועדף עליכם, לא ניתן לבטח כלבים מגיל 8 ומעלה, הביטוח אינו כולל ביטוח חיים או ביטוח צד ג' והטיפול נעשה במרפאות ייעודיות מטעם החברה. בנוסף, ביטוח של מרפאט אינו כולל טיפולי הריון ולידה, טיפולי שיניים, טיפולי התנהגות ומצבים רפואיים קיימים.

איך מאתרים ביטוח חיות מחמד?

איתור ביטוח חיות מחמד הוא פעולה נחוצה וחשוב לבצע אותה בצורה יסודית באמצעות השוואה מקיפה. באמצעות סקר שוק יש לבדוק את הצעות הביטוח של חברות הביטוח השונות ולהתרשם ממחיר הפרמיה החודשית של כל פוליסה.

מומלץ מאוד לבצע בדיקה בהתאם לסוג הכלב/חתול/בעל חיים אחר שלכם ולבחון את תנאי השוק ביחס לצרכים שלכם. לעיתים תגלו שחברת ביטוח מציעה פוליסה זולה אולם הביטוח אינו מקיף את הטיפולים הנדרשים לכם. כך לדוגמה, במידה ואתם בעלי כלב מגזע שיצו, לא יעזור לכם לקבל הצעה מחברת ליברה כיוון שחברה זו נכון להיום אינה מבטחת כלל כלבים מגזע שיצו.

בדקו את סעיפי הפוליסה אחד לאחד ושקלו האם מומלץ לכם לבחור בהשתתפות עצמית נמוכה כדי להוזיל את הפרמיה החודשית או שאתם מעדיפים כיסוי מלא של חברת הביטוח גם במחיר גבוה יותר.

עוד נתון שחשוב מאוד להשוות הוא את מהירות ויעילות ההחזר של חברת הביטוח. חברות ביטוח מסוימות מציעות החזר מיידי לאחר דיווח על ביצוע טיפול/קבלת שירות רפואי. בנוסף, בדקו האם ניתן לבצע דיווח באונליין כדי לקצר תהליכי תביעה ולמנוע התשה בירוקרטית לקבלה מהירה של כספי הפיצוי.

בררו מתי ובאיזו צורה מתבצעת העברת הפיצוי הכספי ככיסוי על הוצאה רפואית 

חשוב מאוד לבדוק מעבר למחיר הפוליסה ורמת הכיסוי שלה איך ומתי תקבלו את הפיצוי הכספי. במקרים רבים, מיד לאחר העברת מסמכים בדיגיטל (באתר החברה/באפליקציה) החברה מבצעת מיידית את ההעברה ישירות לחשבון או בביט. זהו פקטור משמעותי בבחירת פוליסת ביטוח לחיות מחמד כיוון שבסופו של דבר, אתם רוכשים את הביטוח כדי ליהנות מכיסוי מלא ומיידי על ההוצאות שלכם.

איך לאתר ביטוח חיות מחמד באמצעות הר הביטוח?

באתר הר הביטוח תוכלו לאתר ביטוח חיות מחמד קודם אותו עשיתם בעבר כולל החברה המבטחת ומחיר הביטוח. היתרון באיתור ביטוח באמצעות הר הביטוח שאתם יכולים לדעת מה היקף הפוליסה עליה אתם משלמים, מה גובה התשלום ולפי נתונים אלו לבצע השוואת מחירים עם חברות נוספות. הגישה הנוחה, הקלה והחינמית מסייעת לכם ליהנות מכיסוי ביטוחי מדויק ללא סעיפים מיותרים.

ביטוח חיות מחמד 
ביטוח חיות מחמד

היתרונות באיתור ביטוח לכלב ולחתול עם הר הביטוח הבטוח

חברת הר הביטוח הבטוח היא חברת ביטוח מקצועית וותיקה שמסייעת למגדלי חיות מחמד רבים באיתור הפוליסה המשתלמת עבורם. החברה מתמצאת בפרטי הפוליסות השונות ועובדת בשיתוף פעולה עם כל חברת הביטוח, מה שאומר לכם כלקוחות שהיא מספקת מידע אמין ללא נגיעות אישיות במטר לתווך לכם את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם.

באמצעות פניה לחברת הר הביטוח הבטוח תוכלו להיעזר בסוכן ביטוח מומחה לזיהוי ומיפוי הצרכים שלכם כמגדלי כלב או חתול, שיצור קשר עם חברות הביטוח, יבנה לכם פוליסה ביטוחית מדויקת ויחסוך לכם הרבה כסף.

אני רוצה פגישה עם נציג של הר הביטוח הבטוח! לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 051-550-2037.

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
ביטוח מבנה

הדירה שלנו היא מקור יציבות בחיינו, חשוב מאוד להיות מוגנים למקרה של נזק או פגיעה בדירה כתוצאה משריפה, שיטפון, רעידת אדמה או הצפה. ביטוח מבנה

קרא עוד »
ביטוח נזקי צנרת

אף אחד אינו מוכן ליום פקודה שבו הצנרת קוראת אותו לסדר ומספקת סימנים 'דקורטיביים' על הקירות, ריח של טחב או פיצוץ רציני שלא מותיר הרבה

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה

רכבי יוקרה הם רכבים שמחירם עולה על 300,000 ש"ח. בעוד מחיר של מכונית סטנדרטית נע בין 120 אלף ש"ח ל-150 אלף ש"ח, רכב יוקרה מהניילונים

קרא עוד »
איך לבחור ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר המאפשרים למבוטחים לחסוך כסף רב בזמן אמת ולבחור בפתרונות רפואיים מעולים מבלי להתפשר בגלל אתגר כלכלי. ביטוחי

קרא עוד »