איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי

איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי מהווה בדיקה שגרתית אותה מומלץ לבצע במטרה למנוע כפל ביטוחי. למה מומלץ לבצע איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי? מה בעצם ביטוח ניתוחים פיצוי כולל ובאילו מצבים ניתן להפעיל אותו? טוב ששאלתם אנחנו כאן עם כל התשובות ומידע חשוב נוסף שאסור לדלג עליו.

ביטוח ניתוחים עם פיצוי קודם כל, הסבר קצר

נניח והייתם מבוטחים בביטוח ניתוחים ובמהלך תקופת הניתוח אתם נזקקים לביצוע ניתוח. בשלב זה קיימות בידכם 2 אפשרויות:

1. ביצוע ניתוח דרך שירותי הרפואה הציבורית.

2. ניתוח במסגרת בית חולים פרטי.

כמובן שקיימים צדדים לכאן ולכאן, מצד אחד ניתוח פרטי הוא לרוב ניתוח בתנאים טובים יותר המבוצע על ידי רופאים מומחים, עם זאת, קיימים מקרים בהם הרפואה הציבורית מספקת מבחינת רמת השירות והמבוטח לא רואה צורך להשקיע בביטוח פרטי.

בביטוח ניתוחים עם פיצוי אתם רשאים לבחור בניתוח פרטי או בביטוח בשירות הציבורי בתוספת פיצוי כספי משמעותי מטעם חברת הביטוח. מדובר במעין השקעה בה במקרה שבו אתם מנותחים שלא במסגרות פרטיות אתם מקבלים סכום נכבד כפיצוי.

בביטוח מסוג זה, רבים מעדיפים לנצל את שירותי הרפואה הציבורית ולקבל במקביל פיצוי כספי גבוה מטעם חברת הביטוח.

למה חשוב לבצע איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי?

קיימות מספר סיבות לביצוע פעולת איתור לביטוח ניתוחים, כאן לפניכם הסיבות המרכזיות:

למנוע מצב של ביטוח כפול

כפל ביטוחי מתאר מצב בו מבוטח משלם פעמיים עבור אותו מוצר ביטוחי. על מנת למנוע מצב בו אתם משלמים כפול על אותו מוצר בדיוק, חשוב שתאתרו את הביטוחים השונים בתיק הביטוחי לכם ותבחנו האם אתם לא מבוטחים מספר פעמים עבור ביטוח ניתוחי. איך יכול להיות מצב כזה? למעשה, אתם עלולים בקלות לשלם כפל ביטוחי ללא ידיעתכם. לדוגמה: ביטוח שב"ן וביטוח פרטי המכסים את אותם סעיפים או מספר ביטוחים פרטיים.

חשוב שתדעו: כפל ביטוחי הוא תשלום מיותר לחלוטין כיוון שלא ניתן ברוב המקרים לתבוע מספר חברות ביטוח על אותו סעיף, כך שיוצא שאתם מפרישים פרמיה חודשית גובהה ללא תמורה הולמת בזמן אמת.

ליהנות ממימון של ניתוח פרטי

לקראת ביצוע ניתוח, אך טבעי שתרצו לקבל את השירות הטוב ביותר, אולם, ניתוח על ידי מנתח בכיר במסגרת בית חולים פרטי הוא סיפור יקר ביותר אותו ניתן לממן בעזרת חברת הביטוח ברכישת ביטוח ניתוחים. חשוב לאתר מבעוד מועד ביטוח ניתוחים עם פיצוי כדי למנוע מצב בו אתם מתכוננים לניתוח ולאחר מעשה מגלים שהפוליסה שלכם אינה מכסה את הוצאת הניתוח.

לקצר את זמן ההמתנה לניתוח

מערכת הבריאות בישראל לוקה בחסר מבחינת מספר התקנים ומטופלים רבים גם במצבים רפואיים רגישים, נדרשים להמתין זמן רב עד שמתפנה תור אצל מומחה רלוונטי. באמצעות ביטוח ניתוחים ניתן ליהנות ממימון של ניתוח ללא המתנה ארוכה מה שחשוב מאוד במקרה של ניתוחים ברמת דחיפות גבוהה.

לייעל את התיק הביטוחי

עולם הביטוח הפך לתחרותי מאוד בשנים האחרונות וההמלצה המקצועית היא לבדוק את תיק הביטוחים אחת לשנתיים. בהתאם לרגולציה בנושא ולתנאים המשופרים אותן מציעות חברות הביטוח השונות המתגוששות על כל ראש, ניתן להוזיל את הפוליסות, לייעל את הביטוחים ולהנות מהגנה גבוהה במחיר נמוך. מומלץ לבצע איתור של ביטוח ניתוחים עם פיצוי ולבדוק האם ניתן לייעל את הביטוח ולרכוש ביטוח איכותי במחיר זול.

תכלס, איך אני מאתר ביטוח ניתוחים עם פיצוי במקרה של ניתוח ציבורי?

אם עוד לא הכרתם את אתר הר הביטוח, זה הזמן להכיר את הכלי הנוח והמתקדם ביותר כיום לאתר את הביטוחים שלכם כולל ביטוח ניתוחים עם פיצוי.

משרד האוצר הקים פלטפורמה חדשנית המאגדת את כל פרטי הביטוחים של כלל המבוטחים בארץ. הכניסה לאתר מתבצעת באמצעות תהליך אימות קצר שבסופו תוכלו להפיק דוח מסודר בנוגע לסך הביטוחים על שמכם. בעזרת דוח של הר הביטוח תוכלו לעשות סדר בתיק הביטוחי שלכם, לבדוק על מה אתם משלמים וכמה, ובמקרה הצורך, אם לצורך ייעול, הוזלה או ביטוח כפל ביטוחי לעשות שינויים בפוליסות שלכם.

להלן הפרטים שיופיעו לכם בדוח הר הביטוח לאחר ביצוע חיפוש על שמכם:

  • שם הפוליסה 

  • מספר הפוליסה

  • שם החברה המבטחת

  • אפשרויות יצירת הקשר עם חברת הביטוח

  • מחיר הביטוח

המידע הרב המצבור בהר הביטוח יכול לסייע לכם מאוד בייעול התיק הביטוחי, אם זאת, כאן המקום להסתייג ולומר שלעיתים המידע הביטוחי באתר חסר ולא תמיד ניתן יהיה לבדוק מה כוללת כל פוליסה או במקרה שלנו: מה כוללת פוליסת ניתוחים עם פיצוי. לצורך המשך הבירור, יהיה עליכם לפנות לחברה המבטחת במטרה לדלות ממנה פרטים מדויקיםתוכלו להקל על התהליך ולהיכנס לאזור האישי באתר חברת הביטוח כדי לקרוא את תנאי הפוליסה.

מדוע מומלץ לפנות לסוכן ביטוח מקצועי כדי לאתר ביטוח ניתוחים עם פיצוי?

למרות שהאתר הממשלתי של הר הביטוח הוא צעד ענק בתחום שיקוף המידע ללקוח, עדיין אין תחליף לידע המקצועי אותו מביא עמו סוכן ביטוח בייעוץ ביטוחי. סוכן ביטוח מכיר את עולם הפוליסות מקרוב, עובד בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח השונות ומביא הרבה מקצועיות והבנה לתחום בחירת הביטוח. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח ניתוחים עם פיצוי או שאתם רוצים לאתר ביטוח כזה במטרה לבדוק אם קיימת אפשרות לייעל את התיק הביטוחי מומלץ שתבחרו בשירות של איש מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה, יפנה במקרה הצורך לחברת הביטוח שלכם כדי לבדוק נתונים ולבצע משא ומתן כדי להוזלת מחיר הפרמיה החודשית וימנע מצבים של כפל ביטוחי.

כשאתר הר הביטוח לא מציג את התמונה המלאה

לעיתים, המידע באתר הר הביטוח לקוי, תופעה זו נגרמת הודות למספר סיבות:

  • בכל חודש האתר מתעדכן, אם רכשתם על שמכם ביטוח חדש, לא תוכלו לראות אותו עד העדכון הבא.

  • חברות ביטוח שונות מחתימות את המבוטחים על הסכם על חוסר הסכמה להעביר מידע להר הביטוח, כך יוצא שאמנם הלקוח נהנה מרמת דיסקרטיות גובהה, אולם המדיע באתר הר הביטוח אינו משקף עבורו תמונת מצב מדויקת בנוגע לביטוחים הרשומים על שמו.

  • לעיתים קיימות באתר תקלות טכניות הפוגמות במהימנות המידע המתקבל.

  • במידה והביטוח נרשם באמצעות אמצעי זיהוי שאינו מספר הזהות של המבוטח, מערכת הר הביטוח לא תוכל להציג עבורו את פרטי הפוליסה.

איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי
איתור ביטוח ניתוחים עם פיצוי

הר הביטוח הבטוח מאתרים לכם את ביטוח הניתוחים המשתלם ביותר בעולם הביטוח

חברת הר הביטוח הבטוח מתמחה באיתור פוליסות והשוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות במטרה למנוע כפל ביטוחי ולהוזיל את מחירי הפוליסות של לקוחותיה. החברה עובדת עם כל חברת הביטוח ורואה ערך במציאת ביטוח איכותי, מקיף ומכסה במחיר הטוב ביותר לכל לקוח. לאיתור פוליסה עם מומחי הר הביטוח הבטוח חייגו עכשיו: 051-550-2037.

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
ביטוח מבנה

הדירה שלנו היא מקור יציבות בחיינו, חשוב מאוד להיות מוגנים למקרה של נזק או פגיעה בדירה כתוצאה משריפה, שיטפון, רעידת אדמה או הצפה. ביטוח מבנה

קרא עוד »
ביטוח נזקי צנרת

אף אחד אינו מוכן ליום פקודה שבו הצנרת קוראת אותו לסדר ומספקת סימנים 'דקורטיביים' על הקירות, ריח של טחב או פיצוץ רציני שלא מותיר הרבה

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה

רכבי יוקרה הם רכבים שמחירם עולה על 300,000 ש"ח. בעוד מחיר של מכונית סטנדרטית נע בין 120 אלף ש"ח ל-150 אלף ש"ח, רכב יוקרה מהניילונים

קרא עוד »
ביטוח חיות מחמד 

חשבתם פעם מה תעשו במקרה של פציעת הכלב או החתול שלכם? תאונה, אלרגיה או כל מצב רפואי מורכב אחר עלולים לתקוף את חיית המחמד שלכם

קרא עוד »
איך לבחור ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר המאפשרים למבוטחים לחסוך כסף רב בזמן אמת ולבחור בפתרונות רפואיים מעולים מבלי להתפשר בגלל אתגר כלכלי. ביטוחי

קרא עוד »