איתור ביטוח דירה

כדי לאתר ביטוח דירה איכותי חשוב להתייחס למספר מרכיבים: סוגי הכיסויים הרלוונטיים, מחיר הפוליסה, זהות חברת הביטוח והתאמה מקסימלית לצרכיכם כמבוטחים. מבוטחים רבים עלולים לשלם סכומים גבוהים מדי חודש ולגלות בשעת מעשה כי הכיסוי אותו רכשו אינו מספק הגנה ויהיה עליהם להתמודד לבד עם ההשלכות, מה שעלול לפגוע ביציבותם הכלכלית. איתור ביטוח דירה חייב להיעשות מתוך שיקול דעת, הבנה והיכרות עם הצרכים ועם אפשרויות הביטוח הקיימות בשוק. כאן בהמשך: מידע חשוב בנוגע לאיתור ביטוח דירה.

מה כולל ביטוח דירה?

מרכיבי ביטוח דירה כוללים 3 סוגי כיסויים. באפשרותכם לרכוש פוליסה הכוללת את 3 הכיסויים או רק חלק מתוכם.

להלן פירוט הכיסויים במסגרת ביטוח דירה:

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה דירה מתייחס למבנה הבית ולכל מה שמחובר אליו. במסגרת ביטוח מבנה יכוסו נזקים לקירות, לתקרה ולרצפה לצד נזקים במערכת האינסטלציה, הגז, החשמל והמים, דודי חשמל ושמש, מרפסות, דלתות,שערים, דרכים מרוצפות, גדרות וכל התקן קבוע המחובר ושייך למבנה.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה עוסק בכיסוי נזקים שאירעו לתכולת הדירה כמו: ריהוט, ביגוד, מכשירי חשמל, ציוד אישי ועוד. הנזקים אותם מכסה פוליסת הביטוח הם נזקים כתוצאה משריפה, פגעי מזג אוויר, הצפה או שיטפון, רעידת אדמה, שוד, גניבה או פריצה וכן התנגשות של כלי רכב או טיס.

צריכים לאתר ביטוח?

לא בטוחים אם יש לכם כבר ביטוח תכולה לדירה? אולי צריך לעדכן אותו?

>>> לחצו כאן לאיתור ביטוח תכולה <<<

ביטוח צד ג'

ביטוח זה מכסה נזקים עשויים להיגרם לצד ג' השוהה בדירה או לשכן בבניין משותף כתוצאה מליקוי בדירה.

למה חשוב לדייק באיתור ביטוח דירה?

3 הכיסויים אותם מנינו לעיל הם כיסויים בסיסיים בביטוח דירה אליהם ניתן להוסיף התאמות והרחבות לפי צורך. ברכישת ביטוח דירה מומלץ מאוד להבין את הצרכים שלכם כבעלי דירה ולפיהם לבנות פוליסת ביטוח מדויקת.

כך לדוגמה, מבוטחים הדרים בבית פרטי, ייתכן ולא ירצו לרכוש ביטוח צד ג' מה שחיוני בקרב דיירים בבניין משותף. ישנם מבוטחים שיעדיפו רכישת ביטוח מבנה בלבד בהתאם לשווי של תכולת הדירה שלהם שאינו מצדיק תשלום פרמיה חודשית.

לעומת זאת, אנשים המחזיקים בדירתם ציוד, תכשיטים או חפצים אחרים יקרי ערך ירצו לרכוש ביטוח דירה\ המספק הגנה מקיפה לפריטים אלו וייתכן, שאף יוסיפו לביטוח התכולה הבסיסי הרחבות, כגון: ביטוח כל הסיכונים או ביטוח תכשיטים. בנוסף, רבים מבעלי דירה המעסיקים עובדים בביתם יבחרו ביטוח דירה הכולל הרחבה של חבות מעבידים וכדומה.

ביטוח דירה הוא ביטוח גמיש ומודולרי הכולל שלושה כיסויי עיקריים וניתן להרחבה והתאמה לפי צרכי המבוטח המדויקים. הרכב הפוליסה ישפיע על גובה הפרמיה החודשית כארש ככל שהפוליסה תהיה מקיפה יותר העלות תהיה גבוהה יותר. עם זאת, היכולת שלכם "לשחק" בסוגי הכיסויים, מאפשרת לכם לבחור פוליסה מדויקת ללא סעיפים מיותרים.

לעשות סדר בתיק הביטוחי איך זה יכול לחסוך לכם כסף?

המלצה שלנו, אל תוותרו על ביצוע סדר בתיק הביטוחי שלכם לפני שאתם רוכשים פוליסה של ביטוח דירה. למה אנחנו מתעקשים לסבך לכם את החיים? מה הבעיה לקנות ביטוח, לשלם עליו כל חודש ולדעת שאתם בטוח מכוסים?

אז ככה, רבים מאוד מהמבוטחים כאן בישראל סובלים מכפל ביטוחי ומשלמים לחינם פרמיות גבוהות אף מבלי לדעת על כך. סדר בתיק הביטוחי מאפשר לכם לדעת על מה אתם מכוסים האם הביטוחים שלכם חסרים. לפני רכישת ביטוח דירה מומלץ לכם להיכנס לאתר הר הביטוח וללמוד מהם הביטוחים שאתם כבר מנויים עליהם, מה הם כוללים ובאמצעות המידע הזה, לבנות פוליסה מדויקת שתגן עליכם מצד אחד אבל לא תגבה מכם כסף על כיסויים בלתי רלוונטיים.

ייתכן למשל שיש לכם ביטוח תכולה שרכשתם בעבר והוא כבר לא רלוונטי או שהוא רלוונטי בחלקו. כאן תוכלו להתעדכן בפרטי הפוליסות השונות וליהנות מכיסוי ביטוחי מותאם אישית. אגב, מומלץ לבצע סדר בתיק הביטוחי יחד עם סוכן ביטוח שיאתר את כל סוגי הביטוחים (לעיתים אתר הר הביטוח לא מציג את כל הנתונים) ויבדוק מהו סוג הביטוח הנכון עבורכם.

איך לאתר ביטוח לדירה שלב אחר שלב?

  1. זיהוי והערכת צורך

בשלב הראשון חשוב ללמוד מהם הצרכים שלכם כמבוטחים ומה חשוב לכם: האם תרצו לרכוש ביטוח צד שלישי או ביטוח רכוש ואם כן מה מבין הרכוש תרצו לבטח? זיהוי והערכה של צרכים הם הצעד הראשון בדרך לגיבוש פוליסה איכותית בהתאמה מדויקת לכם.

  1. בקשו הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח

קיימים פערים משמעותיים בין חברות הביטוח וייתכן בהחלט שחברת ביטוח המציעה ביטוחי רכב זולים תציע לכם ביטוח דירה יקר. בקשו הצעת מחיר ממספר חברות ביטוח או היעזרו במחשבוני הביטוח הרבים שיש באינטרנט ובדקו אילו מבין חברות הביטוח מציעות את המחיר הטוב ביותר. כאן מומלץ שלא להתפתות ולהסתכל גם על האותיות הקטנות כדי לבדוק שהמחיר לא בא על חשבון כיסויים חשובים ואינו כולל תנאים והחרגות בפוליסה.

  1. צרו קשר עם סוכן ביטוח מקצועי לקבלת כיסוי ביטוחי מדויק ומשתלם

מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי על מנת שיבחן עבורכם את הצעות הביטוח השונות, יזהה הגנות חסרות ותנאים ההופכים את הפוליסה לבלתי משתלמת ויבצע משא ומתן מול חברות הביטוח עבורכם במטרה לייצר לכם פוליסת ביטוח לדירה שמותאמת לכם ולצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. אגב, סוכני ביטוח הפועלים בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח אינם מונעים מנגיעות אישיות ולכן הייעוץ שלהם הוא אובייקטיבי ויעיל.

  1. בחנו בדקדקנות את פרטי הפוליסה

לקראת חתימה על פוליסת ביטוח דירה חשוב מאוד לבדוק תא תנאי הפוליסה אחד לאחד ולדעת שאתם מבינים מה נכתב בו ומה ההשלכות של כל סעיף. בדקיה זו תסייע לכם כך שבמקרה של נזק תוכלו לדעת שאתם מכוסים וחברת הביטוח תשלם עבור ההוצאות. מבוטחים שלא הכירו את תנאי הפוליסה שלהם מצאו את עצמם לא פעם מגישים תביעה נגד חברת הביטוח ומגלים שלא היו מכוסים ביטוחית כל התקופה למרות הפרמיה אותה שילמו באדיקות מדי חודש.

  1. בדקו את מדיניות חברת הביטוח במקרה של תביעה

שימו לב כי אחד הפרמטרים החשובים בבחירת חברת ביטוח לביטוח דירה או מדיניות החברה בקרות אירוע ביטוחי. חשוב לוודא כי הגשת התביעה יכולה להתבצע בדיגטל ושהגשת המסמכים והתיעוד נוחה וקלה. בנוסף, יש לבדוק תוך כמה זמן החברה מספקת את דמי השיפוי במקרה שהנזק היה כלול בפוליסה. פרטים אלו משמעותיים מאוד במקרה של נזק לדירה ולכן חשוב מאוד לברר אותם בטרם אתם חותמים על ההסכם.

איתור ביטוח דירה
איתור ביטוח דירה

איתור ביטוח דירה עם הר הביטוח הבטוח

חברת הר הביטוח הבטוח מתמחה באיתור ביטוחים מדויקים כולל ייעול התיק הביטוחי ומניעת ביטוחים כפולים. צוות החברה מונה סוכני ביטוח מקצועיים ובעלי וותק רב באיתור ביטוח דירה וביטוחים נוספים. אנחנו מותג איתורי ביטוחים מבית מתן סוכנות לביטוח, ופועלים מול כל גופי הביטוח בישראל ומגייסת ניסיון, ידע וקשרים לטובת לקוחותיה כשהיא מתמסרת בצורה יוצאת דופן לכל לקוח במטרה לספק לו את השירות הטוב ביותר.

רוצים לאתר ביטוח דירה איכותי ומשתלם עבורכם? צרו קשר עכשיו עם חברת הר הביטוח הבטוח לקבלת ייעוץ מקצועי לפוליסה מדויקת ומושלמת עבורכם.

תוכן עניינים
עוד באותו נושא
ביטוח מבנה

הדירה שלנו היא מקור יציבות בחיינו, חשוב מאוד להיות מוגנים למקרה של נזק או פגיעה בדירה כתוצאה משריפה, שיטפון, רעידת אדמה או הצפה. ביטוח מבנה

קרא עוד »
ביטוח נזקי צנרת

אף אחד אינו מוכן ליום פקודה שבו הצנרת קוראת אותו לסדר ומספקת סימנים 'דקורטיביים' על הקירות, ריח של טחב או פיצוץ רציני שלא מותיר הרבה

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה

רכבי יוקרה הם רכבים שמחירם עולה על 300,000 ש"ח. בעוד מחיר של מכונית סטנדרטית נע בין 120 אלף ש"ח ל-150 אלף ש"ח, רכב יוקרה מהניילונים

קרא עוד »
ביטוח חיות מחמד 

חשבתם פעם מה תעשו במקרה של פציעת הכלב או החתול שלכם? תאונה, אלרגיה או כל מצב רפואי מורכב אחר עלולים לתקוף את חיית המחמד שלכם

קרא עוד »